شرایط و ضوابط استفاده

ورود کاربران به این وب‏‌سایت و ثبت سفارش در آن، به‌ معنای آگاه‌ بودن و پذیرفتن شرایط، قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات فروشگاه است.

قوانین عمومی

کلیه اصول و رویه‏‌های فروشگاه منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف‌کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مربوطه می‌باشد. چنانچه در آینده در قوانین، رویه‏‌ها و خدمات فروشگاه تغییراتی ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به‌روزرسانی می‌شود.

سفارش‌گیری

کلیه سفارش‌‏های ثبت شده در سایت به‌ وسیله ثبت کد سفارش در صف پردازش قرار می‏‌گیرند. این فروشگاه، همواره در ارسال و تحویل کلیه سفارش‌‏های ثبت شده، نهایت دقت و تلاش خود را می‏‌نماید.

در صورتی که موجودی محصولی درفروشگاه به پایان برسد، حتی پس از اقدام مشتری به سفارش‌‏گذاری، حق کنسل کردن آن سفارش و استرداد وجه سفارش، برای فروشگاه اینترنتی محفوظ است و مشتری می‏‌تواند به انتخاب خود، محصول دیگری را جایگزین نموده و یا درخواست استرداد وجه نماید .

کاربران باید هنگام سفارش کالای مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل کنند. بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود.

در صورت بروز هرگونه خطا نسبت به درج قیمت و ارزش ریالی کالاهای موجود در سایت آسیا دارو حق بلا اثر نمودن سفارش و خرید انجام شده توسط مشتری، برای آسیا دارو محفوظ است. آسیا دارو در اسرع وقت وجوه دریافتی را به حساب اعلام شده توسط مشتری واریز و عودت می‌نماید و مشتری با ورود به سایت آسیا دارو می‌پذیرد از این امر آگاهی داشته و در این خصوص ادعایی نخواهد داشت.

فروشگاه آسیا دارو  ممکن است بنا به سیاست‌های کاری خود، نسبت به توقف سفارش‌‏گیری جدید، اقدام و فروش خود را متوقف کند ولی تعهد می‌نماید کلیه سفارش‌‏های ثبت شده  که هزینه آن قبل از توقف سفارش‌‏گیری پرداخت شده باشد ، پردازش و ارسال گردد.

اولویت ارسال کالا

از آنجا که در فروشگاه آنلاین آسیا دارو  امکان خرید به دو صورت آنلاین و تلفنی مهیا بوده و شرایط پرداخت وجه کالای خریداری شده درب منزل (( ویژه شهر خرم آباد )) وجود دارد ، به اطلاع خریداران محترم میرساند ، اولویت ارسال کالا با مشتریانی میباشد که خرید خود را نهایی کرده و مبلغ کالا را به صورت آنلاین و یا واریز وجه به حساب یا کارت پرداخت کرده باشند . بدیهی است ارسال کالا برای مشتریان محترمی که خرید خود را نهایی نکرده و فقط اقدام به ثبت سفارش نموده و مبلغ کالا را پرداخت ننموده اند ، در صورت اتمام موجودی کالا انجام پذیر نبوده و ثبت سفارش کالای مورد نظر لغو خواهد شد .

حداقل میزان خرید برای مناطق دیگر کشور 25000000 ریال میباشد .

برای خریدهای بالای 10000000ریال در سطح شهر خرم اباد هزینه ارسال رایگان میباشد.

قیمت گذاری کالا

سیاست قیمت‌‏گذاری در فروشگاه آنلاین آسیا دارو مبتنی بر اصول مشتری مداری و احترام به حقوق مصرف کننده بوده و کالاهای عرضه شده بالاترین کیفیت میباشد و متناسب با شرایط کالا قیمت گذاری شده .

روشهای ارسال کالا

تمامی خریدهای ثبت شده در فروشگاه آسیا دارو با 4 روش ذیل ارسال میگردد :

  • پیک ( مخصوص شهر خرم آباد ) ویا ماشین پخش سطح شهر
  • پست سفارشی ( کل کشور )
  • پست پیشتاز ( کل کشور )
  • تیپاکس( مناطق مشخص )

پیک : بسته به میزان خرید و امکان ارسال کالا با پیک از این روش در شهر خرم آباد و در آینده ایی نزدیک در سطح شهر تهران  استفاده میگردد .

همچنین هزینه ارسال خریدهای در سطح شهر خرم آباد برای هربسته 40/000 تومان میباشد.

هزینه ارسال خریدهای خارج از سطح شهر خرم آباد برای هربسته 60/000 تومان میباشد.

پست سفارشی ( مقرون به صرفه ) : برای ارسال کالا به تمام نقاط کشور بوده و بنابر سیاست شرکت پست هزینه آن پیش کرایه میباشد و پس از ثبت خرید و مشخص شدن وزن و مقصد کالا طی تماس تلفنی هزینه آن به خریدار اعلام و پس از واریز وجه کالا برای مشتری ارسال میگردد .
( زمان تقریبی از زمان تحویل کالا به شرکت پست تا رسیدن به دست مشتری 3 الی 5 روز کاری میباشد )

پست پیشتاز : برای ارسال کالا به کل کشور میباشد ، هزینه آن پس کرایه بوده و مشتری میتواند مبلغ پست را هنگام تحویل کالا پرداخت نماید . لازم به ذکر است بنایر وزن و مقصد کالا هزینه ارسال با پست پیشتاز بین 30 الی 50 درصد از پست سفارشی بالاتر میباشد. ( زمان تقریبی از زمان تحویل کالا به شرکت پست تا رسیدن به دست مشتری 2 الی 4 روز کاری میباشد )

تیپاکس : برای ارسال کالا به مناطق مشخص شده از طرف شرکت تیپاکس در کل کشور بوده و سربع ترین روش حمل کالا میباشد . هزینه ارسال در این روش پس کرایه بوده و توسط خریدار هنگام تحویل کالا پرداخت میگردد . لازم به ذکر است هزینه ارسال با تیپاکس بنابر وزن و مقصد کالا میباشد. ( زمان تقریبی از زمان تحویل کالا به شرکت تیپاکس تا رسیدن به دست مشتری 24 الی 48 ساعت کاری میباشد )

این فروشگاه همواره نهایت تلاش خود را می‏‌کند تا کلیه سفارش‏‌ها در نهایت صحت و بدون آسیب به دست مشتریان خود در سراسر کشور برسد. اما بروز هر گونه حادثه در هنگام حمل و تحویل، به عهده شرکت حمل و نقل و یا اداره پست میباشد .

حریم شخصی کاربران

فروشگاه آسیا دارو به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند. بنابراین فروشگاه اینترنتی آسیا دارو  متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کرده و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، فراهم نماید.

مالکیت معنوی

خدمات و محتویات این سایت براى استفاده شخصى مشتریان عرضه شده است و مالكیت‌معنوی اطلاعات موجود در آن متعلق به این فروشگاه آسیا دارو بوده و هر گونه استفاده از اطلاعات موجود در سایت جهت مقاصد تجاری منوط به دریافت اجازه‌نامه كتبی می‌باشد. استفاده غیرتجاری از محتویات سایت با ذكر منبع بلامانع است.

پروسه کنسل کردن سفارش

برای کنسل کردن محصول های خریداری شده،لطفا با شماره پشتیبانی تماس بگیرید. لازم به ذکر است اگر کنسلی کالا در روز خرید باشد،بدون کسری مبلغ برگردانده میشود و در صورتی که 24 ساعت از خرید گذشته باشد، 10 درصد از مبلغ کسر و باقی مانده آن عودت میشود.